Popis
Svěží víno atraktivní slámově žluté barvy, ve kterém Vás okamžitě osloví nádherná citrusově kořeněná vůně, vůně zralých hroznů a muškátového oříšku s harmonickou chutí nasládlých pomerančů. Skvělý partner na posezení s přáteli, k bazénu či vířivce nebo jen tak na zpříjemnění běžného dne.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 12,5 % |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 5,8 g/l |
| Zbytkový cukr: | 20,8 g/l |
| Typ: | polosladké |
| Kategorie: | MZV |
| Trať: | Pod Belegrady |
| Šarže: | 160326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 337 kJ/80 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 2,9 g/2,1 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g/0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, arabská guma, bentonit, CMC PLUS, kvasinkové mannoproteiny, kyselina vinná, oxid siřičitý, Pvpp |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
