Popis
Popis:
Víno jemně rubínové barvy s lehkou vůní ovocných a květinových tónů. Jeho chuť měkká, vláčná, méně tříslovinová, v závěru s příjemnou dochutí sušených švestek. Ve vůni a chuti můžeme také najít čerstvé seno nebo třešně. Díky zrání v dubové sudu je v chuti i vůni poznat dubové dřevo, které vínu dodává hebkost a plnost.
Stolování:
Doporučujeme k masitým pokrmům, jako biftek, bažant, kachna, husa, zajíc na divoko, sýrový nářez, těstoviny, šunka, salám.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 11,9 % |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 5,2 g/l |
| Zbytkový cukr: | 19,6 g/l |
| Typ: | polosladké |
| Kategorie: | MZV |
| Trať: | Vinohrádky |
| Šarže: | 430326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 320 kJ/77 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 2,8 g/2 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, kvasinkové mannoproteiny, oxid siřičitý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
