Popis
Popis:
Mladá odrůda původem z Maďarska. Víno je světle žluté barvy silné muškátově kořenité vůně s méně plnou či krátkou muškátovou chutí a nižším obsahem kyselin.
Stolování:
Pro své výrazné aroma je víno doporučujeme k chodům jako dezertní přípitek, eventuálně k těžkým a hutným sýrům či k dezertům.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 10,7 % |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 4,8 g/l |
| Zbytkový cukr: | 10,1 g/l |
| Typ: | polosuché |
| Kategorie: | kabinet |
| Trať: | Pod Belegrady |
| Šarže: | 390326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 278 kJ/ 66 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 1,8 g/1 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g/0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, hrachová bílkovina, kvasinkové mannoproteiny, kyselina vinná, oxid siřičitý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
