Popis
Popis:
Víno má světlou barvu se zelenožlutým odstínem. V jeho vůni i chuti můžeme najít travnaté tóny, citrusové plody, muškát, angrešt, černý rybíz, broskev, grapefruit. Müller Thurgau je lehké, svěží víno s vyváženou kyselinkou.
Stolování:
Víno je vhodné ke každodennímu pití. Doporučujeme k předkrmům, zeleninovým polévkám, k rybě nebo k bílým měkkým sýrům.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Alkohol: | 10,5 % |
| Kyseliny: | 5,9 g/l |
| Zbytkový cukr: | 14,3 g/l |
| Typ: | polosuché |
| Kategorie: | kabinet |
| Trať: | Nová hora |
| Šarže: | 420326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 281 kJ/67 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 2,2 g/1,4 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, hrachová bílkovina, kvasinkové mannoproteiny, oxid siřičitý, Tanin, Enzym |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
