Popis
Rosé Terezka je růžovou variantou Cuvée Terezka. Snoubí se zde to nejlepší z odrůd Zweigeltrebe, Frankovka a Cabernet sauvignon. Při výrobě Cuvée Terezka se část moštu oddělí, čímž se zachová světle růžový odstín vína. Další postup výroby je stejný jako u bílých vín. Rosé Terezka je světle růžové barvy. Poznáme ostružinovou vůni, bobulové ovoce, višně, lesní ovoce, to vše v jemnějším tón u než u Cuvée, doplněné svěží kyselinkou.
Stolování:
Doporučujeme k celé řadě obvyklých jídel všedního dne. Lehké pití pro příjemné letní večery, k bílým masům, a jemnějším sýrům.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 11,3 % |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 6,2 g/l |
| Zbytkový cukr: | 10,9 g/l |
| Typ: | MZV |
| Kategorie: | polosuché |
| Trať: | - |
| Šarže: | 090326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 293 kJ/70 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 1,9 g/ 1,1 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, hrachová bílkovina, kvasinkové mannoproteiny, oxid siřičitý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
