Popis
Popis:
Víno světle žlutozelené barvy příjemně květinové vůně s nádechem květu lípy s hořkomandlovými a jablečnými tóny. Má plnou, harmonickou chuť, která osvěží příjemnou kyselinkou. Ve vůni a chuti můžeme také najít grapefruit, angrešt, kytice lučního kvítí, hrozinky, sladký citron.
Stolování:
Doporučujeme k zeleninovým jídlům i zeleninovým polévkám a bílým sýrům, k lehké úpravě ryb či jemným paštikám, ale i k šunce a vepřové pečeni. Jako vinný střik dobře uhasí žízeň.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 11,3 g/l |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 6,4 g/l |
| Zbytkový cukr: | 10,8 g/l |
| Typ: | polosuché |
| Kategorie: | kabinet |
| Trať: | Vinohrádky |
| Šarže: | 180326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 293 kJ/70 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 1,9 g/ 1,1 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, hrachová bílkovina, kvasinkové mannoproteiny, oxid siřičitý, Tanin, Enzym |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
