Popis
V Cuvée Terezka se snoubí to nejlepší z odrůd Zweigeltrebe, Frankovka a Cabernet sauvignon. Tmavě rubínové víno s fialovými záblesky, jemné ostružinová vůně. Chuť je tvrdší, s čerstvou kyselinou a vyššími tříslovinami, kořenitá, ovocná. Ve vůni a chuti můžeme hledat ostružiny, švestky a černé třešně, jádra peckovin a skořice
Stolování:
Hodí se k celé řadě obvyklých jídel všedního dne. Dále k pečeným masům, ke zvěřině, kachně i huse, ke guláši, k jídlům z vnitřností, ke kořeněným jídlům zeleninovým, k polentě, ke zrajícím i bílým sýrům, k těstovinám v kořenité úpravě nebo k některým druhům pizzy.
Výživové údaje na 100 ml:

| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 13,5% |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 5,2 g/l |
| Zbytkový cukr: | 2 g/l |
| Typ: | MZV |
| Kategorie: | suché |
| Trať: | - |
| Šarže: | 230325 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 327 kJ/78 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 1 g/0,2 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, arabská guma, bentonit, CMC PLUS, oxid siřičitý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
