Popis
Popis:
Poměrně mladá odrůda vína původem z Německa. Víno je zelenožluté barvy s intenzivní ovocnou vůní. Chuť plná, typicky kořenitá s vyšším obsahem kyselin. Ve vůni a chuti můžeme také najít černý rybíz, angrešt, broskev, grapefruit, červený pomeranč, kiwi, jablko, hrušku, meruňku, jemné květinové tóny.
Stolování:
Hibernal můžeme podávat k předkrmům, rybám nebo k mořským plodům. Sladké výběry se dobře hodí k dezertům.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 13,5% |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 5,9 g/l |
| Zbytkový cukr: | 7,4 g/l |
| Typ: | suché |
| Kategorie: | pozdní sběr |
| Trať: | Přední hora |
| Šarže: | 050326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 338 kJ/81 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 1,5 g/0,7 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g/0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, hrachová bílkovina, kvasinkové mannoproteiny, oxid siřičitý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
