Popis
Popis:
Stará odrůda vína původem z Rakouska. Víno je zelenožluté barvy jemné květinové vůně s vyšší kyselinkou, bez zvláštních aromatických látek
Stolování:
Sylvánské zelené je víno neutrálního typu, které nenarušuje chuť jemných jídel. Doporučujeme k pokrmům z králíka, k drůbeži či vepřovému masu, předkrmům a smetanovým omáčkám.
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Alkohol: | 11,3 % |
| Obsah glycerolu: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 6,4 g/l |
| Zbytkový cukr: | 7,2 g/l |
| Typ: | suché |
| Kategorie: | kabinet |
| Trať: | Zadní hora |
| Šarže: | 150326 |
| Výživové údaje na 100 ml: | |
| Energetická hodnota: | 288 kJ/69 kcal |
| Sacharidy/z toho cukry: | 1,5 g/0,7 g |
| Tuky/z toho nenasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Bílkoviny: | 0 g |
| Sůl: | 0 g |
| Alergeny: | oxid siřičitý a siřičitany |
| Složení vína: | hrozny, bentonit, CMC PLUS, hrachová bílkovina, kvasinkové mannoproteiny, oxid siřičitý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
